JURA KAVOS APARATAI

jura

Jei nusprendėte įsigyti (sau ar biurui, kavinei) kavos aparatą ir pradėjote domėtis jais labiau, be abejo, kad susidursite su JURA kavos aparatų pavadinimais.

JURA – tai šveicarų kompanija, kuri jau daugiau nei aštuoniasdešimt metų užsiima buitinių prietaisų gamyba. Tai, kad JURA sėkmingai gyvuoja ne vieną dešimtmetį, rodo, kad šie gaminiai turi paklausą dėl savo kokybės. JURA save vadina automatinių kavos aparatų pradininke.

Kada verta rinktis JURA kavos aparatus? Pirmiausia tada, kai norite eiti pirmyn su naujovėmis, kai norite prekės, kuri atitiktų jūsų gyvenimo tempo, aplinkos poreikius. Pavyzdžiui, visai neseniai JURA sukūrė kavos aparatą, kur reguliuojamas ne tik piltuvėlio aukštis, bet ir plotis, tai reiškia, kad galite vienu metu paruošti du skirtingo pločio kavos puodelius. Taip pat JURA kavos aparatus rinksitės tada, kai norėsite, kad aparatas būtų kaip interjero dalis, kaip puošmena, o ne tik kaip buitinis prietaisas. JURA nustebins įvairių modelių gausa, atrasite tinkančių ir jūsų namams, ir biurui ar kitai įstaigai. Savaime suprantama, kad ne tik dizainas yra svarbiausia, svarbiausia tai, kad ir gėrimų įvairovė nenuvils, vienu mygtuko paspaudimu galėsite mėgautis latte macchiato, cappuccino, espresso, juoda kava.

Esate žmogus, kuriam svarbi ekologija ir taupumas? JURA ir čia jus nustebins, pasiūlydama aplinkai draugiškus gaminius, atitinkančius aukščiausius energijos efektyvumo reikalavimus. JURA gamintojai drąsiai teigia, kad per metus su šiais prietaisais galima sutaupyti net 40 procentų elektros energijos.

Jei esate įnoringas pirkėjas, kuriam svarbu, kad daiktas būtų ne tik ekologiškas, gražaus dizaino, tobulai atliktų savo funkcijas, bet ir tarnautų ilgai, belieka stabtelėti prie JURA kavos aparatų ir išsirinkti jums optimaliausią.