WIK kavos aparatai

WIK gaminami kavos aparatai:

WIK 9757.1

Šie stilingi ir kompaktiški kavos aparatai Vokietijoje buvo apdovanoti už aptarnavimo patogumą. Juose yra įdiegti patogūs vartotojo meniu vadovai su animuotais paveikslėliais, kurių pagalba naudoti šiuos kavos aparatus iš tiesų lengva ir paprasta. Kavos aparatai vienu metu gali paruošti du puodelius Espresso ar Cappuccino kavos, paviršius yra su sensoriniais mygtukais, tad jį labai lengva valyti, galima reguliuoti kavos kiekį bei temperatūrą (abiem atvejais galima rinktis vieną iš penkių nustatymų), kavos išleidimo aukštį, nustatyti vandens kietumo lygį, yra atskira talpa maltai kavai bei šviesos nepraleidžianti kavos pupelių talpa. Yra automatinė įkaitinimo sistema bei pieno užputojimo funkcija. Aparatai išsijungia automatiškai.

WIK 9757 W.1

Šie kavos aparatai yra pelnę apdovanojimą už aptarnavimo patogumą Vokietijoje. Gali paruošti du puodelius Espresso ar Cappuccino vienu metu, patogus vartotojo meniu leis lengvai atlikti visas norimas funkcijas, o naudojant termobloko izoliaciją bus galima sutaupyti elektros energijos. Galima pasirinkti vieną keturių iš kavos malimo lygių, nustatyti vandens kietumo lygį, reguliuoti kavos išleidimo aukštį, kiekvienam kavos gėrimų gaminimo ciklui malti kavą, išimti vandens talpą. Aparatai turi kavos pupelių talpas bei atskiras talpas maltai kavai, išsijungia automatiškai, taip pat galima pasirinkti karštą vandenį kitiems gėrimams. Atliekamos nukalkinimo bei valymo procedūros.

WIK9757 b.1

Tai klasikinio stiliaus, visiškai automatiniai Espresso kavos aparatai, kurie Vokietijoje pelnė apdovanojimą už aptarnavimo patogumą. Turi patogius, informatyvius vartotojo meniu, lygų  paviršių su sensoriniais mygtukais, nuo šviesos ir oro patekimo apsaugotą kavos pupelių talpą, atskirą talpą maltai kavai, nuimamą puodelių stovą. Galima pasirinkti kavos kiekį, temperatūrą, nustatyti vandens kietumo lygį bei reguliuoti kavos išleidimo aukštį. Vienu metu galima pasigaminti du puodelius Espresso ar Cappuccino arba įsipilti karšto vandens arbatai. Integruota automatinė pieno užputojimo funkcija.

WIK 9752 w

Tai modernaus dizaino, visiškai automatiniai Espresso kavos aparatai, vienu metu galintys paruošti du puodelius Espresso arba Cappuccino kavos. Galima rinktis vieną iš penkių kavos malimo lygių, kavos kiekį, temperatūrą, pasirinkti puodelio dydį. Patogaus vartotojo meniu šiais kavos aparatais lengva naudotis. Šiuose kavos aparatuose integruoti kapučinatoriai. Prieš kiekvieną ruošimą kava yra sumalama, yra oro nepraleidžianti bei nuo šviesos pateikimo apsaugota kavos pupelių talpykla bei atskira talpa maltai kavai. Galima nuimti kavos puodelių stovą, reguliuoti kavos išleidimo aukštį bei įsipilti karšto vandens kitiems gėrimams. Naudojant termobloko izoliaciją yra taupoma elektros energija.

WIK 9752 2.0 m

Tai modernaus dizaino, kompaktiški, juodos bei pilkos spalvų derinio kavos aparatai. Horizontalius kavos ruošimo mazgus yra lengva išimti ir valyti. Galima rinktis vieną iš penkių kavos malimo lygių, kavos kiekį bei temperatūrą. Kava yra sumalama prieš kiekvieną ruošimą. Kavos pupelės yra laikomos šviesos bei oro nepraleidžiančioje talpykloje, maltai kavai yra atskira talpykla. Kavos puodelių stovas yra nuimamas, o vandens talpa – išimama. Kavos išleidimo aukštis reguliuojamas, integruoti kapučinatoriai. Vienu metu galima pasiruošti du puodelius Espresso arba Capuccino kavos, arba pasirinkti karšto vandens kitiems gėrimams.

WIK 9752 2.0 w

Šie modernūs ir elegantiški visiškai automatiniai kavos aparatai paruoš vienu metu du puodelius Espresso ar Capuccino kavos, o taip pat sumals kavą prieš kiekvieną ruošimą. Yra galimybė pasirinkti vieną iš penkių kavos malimo lygių, kavos kiekį, temperatūrą, nustatyti vandens kietumo lygį, o taip pat įsipilti karšto vandens kitiems gėrimams. Termobloko izoliacijos naudojimas padės sutaupyti elektros energijos. Yra integruoti kapučinatoriai, kavos išleidimo aukštis reguliuojamas, yra dvi talpos: šviesos ir oro nepraleidžianti kavos pupelių talpykla bei atskira talpykla maltai kavai.